Mikrodermabrazja Kraków

Klinika VESUNA funkcjonuje na rynku medycyny estetycznej od wielu lat i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem pośród mieszkańców Krakowa. Szeroki wachlarz usług z pogranicza medycyny estetycznej i laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet jak i mężczyzn. Zabiegi znajdujące się w ofercie nie tylko poprawiają wygląd i kondycję zdrowotną, przede wszystkim wpływają na samocenę pacjentów Kliniki VESUNA.

 

VESUNĘ tworzą dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – na ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 oraz w biurowcu HEXAGON przy ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. W obu gabinetach znajduje się profesjonalny sprzęt najnowszej generacji. Tym samym w trakcie zabiegów wykorzystuje się nowoczesne, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na poziom komfortu pacjentów podczas zabiegu mikrodermabrazja kraków.

Profesjonalny personel VESUNY sięga tylko po sprawdzone oraz przebadane preparaty, posiadające polskie jak i światowe certyfikaty świadczące o ich jakości.

 

Klinika VESUNA śledzi na bieżąco trendy oraz technologie, które pojawiają się na rynku. Co oczywiście wpływa na różnorodną ofertę zabiegów Kliniki z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii, a także ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne z obu gabinetów posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Zespół Kliniki VESUNA podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, bo to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed samym zabiegiem mogą oni skorzystać z profesjonalnych konsultacji z doświadczonym pracownikiem Kliniki. Faktem jest, że konsultacje stwarzają doskonałą możliwość dobrania najlepszych zabiegów oraz terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Podczas zabiegu, personel Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować swoim pacjentom optymalny komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które Kliniki jest najważniejsze.

Radość na twarzach pacjentów, świadczy o ich zadowoleniu z efektu zakończonej terapii lub zabiegu. Co motywuje VESUNĘ do działania. Właśnie z tego powodu personel nieustannie podnosi własne umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach, śledząc nowości pojawiające się na wciąż rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#mikrodermabrazjakraków

 

Please Post Your Comments & Reviews

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *